fotowoltaika

  • Krzysztof Gołoś
    Specjalista ds. Fotowoltaiki
  • pv@kominox.pl
  • 503-934-895

ZYSKAJ DOFINANSOWANIE 5000ZŁ MÓJ PRĄD

Zainwestuj w instalacją fotowoltaiczną

Zmniejsz rachunki za prąd i nie przejmuj się podwyżkami cen

Bądź niezależny energetycznie.

Zapytaj o ofertę:

 


Nasze rozwiązania dla domów i firm są analizowane nie tylko pod względem rachunków za prąd ale również ze względu na wygląd czy warunki wytrzymałościowe. Gwarantujemy, że przyjęte rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla inwestora nie tylko pod względem materialnym ale również estetycznym.
Prowadzimy bezpłatną wycenę i sprzedaż wraz z montażem systemów na sprawdzonych panelach fotowoltaicznych i falownikach.

Montaż
Posiadamy własne , przeszkolone ekipy montażowe .
Nasi montażyści wykonują instalacje dokładnie z wcześniej wykonanym przez nas projektem ykonywanie przez nas systemy fotowoltaiki są zgodne z obowiązującymi przepisami. Prawidłowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych to gwarancja bezpieczeństwa dla samej instalacji jak również dla budynku, na którym panele są montowane, a także gwarancja prawidłowego działania przez długie lata.
.

.

Dofinansowanie

Fotowoltaika może być jeszcze zyskowniejsza, jeśli uda nam się uzyskać dotację na jej montaż. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dofinansowaniem na ten cel. Jesteśmy na bieżąco jeśli chodzi o wszystkie możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy na OZE.
Pomagamy uzyskać finansowanie lub leasing  w sprawdzonych bankach na najlepszych warunkach . Doradzamy jak uzyskać ulgę podatkową .

KANIE

6,2 kw

KOZERY

6 kw

WOJCIECHÓW

9 kw

Łomianki

8 kw

Wojciechów

5 kw

WOJCIECHÓW

5 kw

Zadzwoń
Accessibility