O nas

Kominox

Możemy opowiadać o pasji i tradycji odnośnie tego, co robimy, ale uważamy, że obecnie liczą się konkrety, których oczekują od nas nasi aktualni i przyszli klienci.

Firma KominoX działa na rynku od 6 lat, a w branży jest od 15 lat. Jej głównym celem działania jest sprzedaż, montaż i doradztwo z zakresu branży kominkowej, kominowej oraz wentylacyjnej.

Oferta firmy jest skierowana do klientów indywidualnych, architektów, instalatorów, jak i firm działających w tej samej lub pokrewnej branży. Naszym asortymentem są wkłady kominkowe producentów polskich i zagranicznych oraz wszystko, co jest niezbędne do ich podłączenia i montażu, kominy kwaso- i żaroodporne, a także wszelkiego rodzaju asortyment związany z wentylacją i rekuperacją. W ofercie znajdują się również kominy systemowe najlepszych producentów.

Nasze doświadczenie zdobyte w ramach wieloletniej praktyki, popartej licznymi szkoleniami, przekłada się na doradztwo i oferowanie usług na najwyższym poziomie. Wszystko po to, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Cały nasz potencjał skierowany jest na potrzeby klienta, a każde zlecenie ma indywidualny charakter.

Naszą dewizą jest: „problem klienta jest naszym problemem”, co motywuje nas, jako wykonawców, oraz zobowiązuje do proponowania najkorzystniejszych rozwiązań, a jednocześnie mobilizuje nas, jako firmę, do rozszerzania naszej wiedzy oraz asortymentu, mając przełożenie na ciągły i prężny rozwój.