Site icon Kominox

Opinie o nas

Piotr A.

Firma dość szybko nawiązała kontakt. Po uważnym wysłuchaniu moich oczekiwań umówiono się ze mną na odpowiedź z podaniem ceny. E-mail z odpowiedzią nadszedł równie szybko, po czym po kilku dniach telefonicznie miła pani zapytała czy mam jakieś uwagi do oferty i czy jestem nią [tą ofertą oczywiście :)] zainteresowany. Na wszystkie moje pytania otrzymałem sensowne acz wyczerpujące odpowiedzi i w efekcie kontakt z tą firmą zaowocował nawiązaniem współpracy.

Piotr A.

Krzysztof S.

Świetna usługa w konkurencyjnej cenie. Doskonałe doradztwo w salonie, gdzie mogliśmy obejrzeć kilkanaście modeli kominków i uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania. Kominek zamontowany w ustalonym terminie. Dobra jakość wykonania zabudowy, wszystko zgodnie z ustaleniami. Po montażu otrzymaliśmy dodatkowo kilka cennych wskazówek nt. pierwszego użycia itp.

Krzysztof S.

Grzegorz D.

Jestem mile zaskoczony jakością obsługi i podejściem do klienta. Pojechałem tam z małżonką raczej na rozeznanie tematu kominków a w rezultacie zakupiłem Kominek wraz z montażem. Obsługa w sposób bardzo rzeczowy, konkretnie odpowiadała na pytania nie będąc przy tym nachalnym, nie wciskali towaru na siłę lecz konkretnie zaprezentowali produkt który finalnie zakupilismy. Na miejscu mają bardzo duży wybór wkładów a także wszelkich akcesoriów do kominków od luftów, kratek po kamienie wykańczające.

Grzegorz D.

Paweł W.

Polecam!! Wszystko poszło sprawni i szybko. Konkretna rozmowa z Panem Handlowcem – który odpowiedział na wszystkie pytania, a następnie montaż, który został przeprowadzony bardzo sprawnie. Od razu było widać, że Panowie wiedzą co robią.

Paweł W.

Marcin Żebrowski

Firma zainstalowała nam kominek Hein Este 3H. Kominek jest piękny (załączam zdjęcie), jest dokładnie taki, jak chcieliśmy. Na kominek musieliśmy trochę poczekać, bo jest nietypowy i producent ma długie terminy. Ekipa Kominoksu była rzetelna, panowie myśleli przy robocie i zwracali uwagę na szczegóły. Polecam tę firmę.

Marcin

Marta

Gorąco polecam, dostaliśmy kilka ofert do wyboru, przedstawiono jak może każda z nich wyglądać po realizacji. Poinformowano nas co i jak będzie montowane, co należy zmienić aby wszystko sprawnie działało. Zarówno Pan w salonie jak i Panowie od montażu znają się na swojej pracy, bardzo miła i profesjonalna obsługa, serdecznie polecam.

Marta

Jan Kot

Z firmą KOMINOX wykonałem instalację fotowoltaiczną 9 kW która została profesjonalnie zamontowana na trackerach.Wykonana na najlepszych podzespołach dostępnych na rynku nigdy nie sprawiała mi żadnych problemów. Wszystkich zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznych odsyłam do pana Krzysztofa Gołosia, który zaoszczędził mi wiele problemów z przygotowaniem dokumentacji i zezwoleń oraz pieniędzy które zaoszczędziłem dostając bardzo ale to bardzo dobrą ofertę. Pozdrawiam zadowolony klient

Jan Kot
Exit mobile version