KLIMATYZACJA WENTYLACJA

  • Szymon Pałka
    Specjalista ds. Klimatyzacji i wentylacji
  • wentylacja@kominox.pl
  • 517 302 190

WENTYLACJA

Jeżeli zależy Państwu na zapewnieniu odpowiedniej wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jedną z naszych usług jest sprzedaż wentylacji, oferowany na najwyższym poziomie w taki sposób, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów.

Wykonujemy także montaż wentylacji oraz montaż kanałów wentylacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klientów oraz warunków panujących w poszczególnych budynkach i ich pomieszczeniach. Jeżeli tylko zaistnieje taka konieczność, przeprowadzamy także szybko, bezproblemowi i skuteczny serwis wentylacji.

KLIMATYZACJA 

Oferujemy swoim klientom możliwość skorzystania z wielu profesjonalnych usług związanych przede wszystkim z montażem, serwisem klimatyzacji. Wszystkie działania, od przeprowadzenia wstępnej analizy, przez instalację bądź naprawę, aż po oddanie sprzętu, wykonywane są w sposób staranny i solidny.

Firma oferuje profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji, a także bezproblemową instalację klimatyzatorów.

Sprzedaż klimatyzatorów przeprowadzana jest tylko i wyłącznie przez profesjonalnych i doświadczonych pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom swoich klientów.

Zadzwoń
Accessibility